Поділитись:

Тиша і спокій: в мережі показали краєвиди озера на Волині (фото)

Понеділок, 24 червня 2024, 17:35
Тиша і спокій: в мережі показали краєвиди озера на Волині (фото)

Волинянин Віталій Проць поділився чарівними світлинами місцевого озера Глибоцьке.Озеро Глибо́цьке — заповідне урочище місцевого значення, розташоване на Камінь-Каширщині.

Світлинами Віталій Проць поділився у спільноті Озера Волині.

Це мальовниче озеро оточене лісами, що робить його привабливим місцем для відпочинку та риболовлі. Назва озера говорить сама за себе, воно досить глибоке. Місцина приваблює туристів своєю природною красою і спокоєм. Відвідувачі можуть насолоджуватися пішими прогулянками, купанням і риболовлею.

Як і багато поліських озер, Глибоцьке має високий вміст гліцерину. В літню пору дуже гарно прикрашає гладь озера латаття біле. Багате озеро і на фауну. Тут водяться цінні промислові види риб:короп, щука, лящ, зустрічаються раки.

Східний берег – улюблене місце для відпочинку жителів навколишніх сіл. Тут облаштовані місця наметового туризму, є два пірси для пірнання. Також на території є будиночок лісника. Любителі комфорту можуть ним скористатись попередньо домовившись у Городоцькому лісництві.

Тиша і спокій: в мережі показали краєвиди озера на Волині (фото)Тиша і спокій: в мережі показали краєвиди озера на Волині (фото)Тиша і спокій: в мережі показали краєвиди озера на Волині (фото)Тиша і спокій: в мережі показали краєвиди озера на Волині (фото)Тиша і спокій: в мережі показали краєвиди озера на Волині (фото)Тиша і спокій: в мережі показали краєвиди озера на Волині (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів