Поділитись:

Імені Подерв'янського: у Луцьку хочуть перейменувати проспект Волі (петиція)

Понеділок, 08 липня 2024, 11:27
Імені Подерв'янського: у Луцьку хочуть перейменувати проспект Волі (петиція)

У Луцьку пропонують перейменувати низку вулиць, зокрема й частину нещодавно капітально відремонтованого проспекту в центрі міста.

Відповідну петицію розмістив на сайті E-Dem Андрій Сасюк.

«У зв'язку з необхідністю освятити нинішню вулицю Потебні, пропоную перейменувати її на вулицю Митрополита Епіфанія, який являється чинним главою Православної Церкви України», – йдеться у зверненні до влади міста.

Також автор пропонує перейменувати частину проспекту Соборності від кільця біля ТЦ «Глобус» до Площі Героїв Майдану, що біля РАЦСу, на проспект Миколи Господарика, оскільки «саме цей святий приніс на нашу Волинську землю істинний мирний дух Європи», а поруч з кільцем розташований Свято-Миколаївський Храм.

Частину проспекту Соборності від Площі Героїв Майдану до вулиці Чорновола перейменувати на Тролейбусних любителів, оскільки «саме завдяки ним місто має такий зразковий та солідний вид транспорту, як тролейбус, який гармонізує міське середовище міста та і на цьому відрізку жив найбільш відданий любитель Луцька, який похоронив себе після засилля важких автобусів та мікроавтобусів і занепаду тролейбуса».

Частину проспекту Соборності від вулиці Чорновола зі шляхопроводом і весь проспект Перемоги до вулиці Василя Мойсея чоловік пропонує перейменувати на проспект Сонячної Одеси, яка «в 2014-2019 роках дала місту новий поштовх для розвитку інфраструктури та в цілому осучаснила місто».

Проспект Відродження у петиції пропонується перейменувати на проспект Сенаторів США, які «всіляко підтримали Україну в час важких випробувань».

«Його все одно потрібно американізувати», – зазначив автор звернення.

Вулицю Конякіна від «Адреналін Сіті» до кільця лучанин хоче назвати вулицею Космічною.

А частину проспекту Волі від педколеджу до Київського майдану чоловік пропонує перейменувати на бульвар Леся Подерв'янського – «видатного андерграундного класика сучасності, чиї п'єси стали надбанням громадськості та цитати із них вже є перлами».

«Реконструкція цього проспекту силами мера Ігоря Поліщука – це ніщо інше, як одна із його філософських п'єс», – пояснив автор петиції.

Зауважимо, аби петицію розглянули у міській раді, вона має зібрати щонайменше 300 підписів протягом 14 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів