Поділитись:

На Волинь контрабандою завозили електронні сигарети (фото)

П'ятниця, 05 липня 2024, 11:45
На Волинь контрабандою завозили електронні сигарети (фото)

Група осіб організувала переміщення поза митним контролем та з приховуванням від митного контролю електронних сигарет в пунктах пропуску у Львівській та Волинській областях.

Про це у п'ятницю, 5 липня, повідомила пресслужба Бюро економічної безпеки.

Електронні сигарети потрапляли на територію України від громадянина однієї з країн ЄС. Надалі одноразові електронні сигарети, заправлені нікотиновмісною сумішшю та нікотиновмісними рідинами для електронних випаровувачів, продавали у телеграмі.

Детективи БЕБ провели обшуки за адресами проживання фігурантів, у складських приміщеннях й транспортних засобах. Вилучили понад 19 тисяч електронних сигарет, рідин до них, пристроїв для електронних випаровувачів. Орієнтовна вартість вилученого – понад 9 млн грн.

Досудове розслідування триває.

На Волинь контрабандою завозили електронні сигарети (фото)На Волинь контрабандою завозили електронні сигарети (фото)На Волинь контрабандою завозили електронні сигарети (фото)На Волинь контрабандою завозили електронні сигарети (фото)На Волинь контрабандою завозили електронні сигарети (фото)На Волинь контрабандою завозили електронні сигарети (фото)На Волинь контрабандою завозили електронні сигарети (фото)На Волинь контрабандою завозили електронні сигарети (фото)На Волинь контрабандою завозили електронні сигарети (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів