Поділитись:

У волинянина знайшли 5000 пачок білоруських сигарет (фото)

Понеділок, 24 червня 2024, 12:08
У волинянина знайшли 5000 пачок білоруських сигарет (фото)

Детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області викрили місцевого жителя, який зберігав та продавав сигарети з марками акцизного податку республіки Білорусь.

Про це повідомили на сайті Бюро економічної безпеки України.

Детективи БЕБ вилучити понад 5 тисяч пачок сигарет виробництва Гродненської тютюнової фабрики, що розташована у Білорусі. На продукції зазначено, що товар був виготовлений у квітні 2024 року.

Також в чоловіка вилучили мобільні телефони, банківські картки, набої до вогнепальної зброї та два ящики алкогольної продукції з підробленими марками акцизного податку. 

Зазначають, що коли співробітники Бюро прийшли з обшуком за місцем проживання фігуранта, чоловік намагався підпалити незаконну продукцію, аби приховати свою злочинну діяльність.

Наразі детективи БЕБ встановлюють обставини потрапляння білоруських сигарет на територію України. 

Досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 та ч. 2 ст. 199 Кримінального кодексу України триває.

У волинянина знайшли 5000 пачок білоруських сигарет (фото)У волинянина знайшли 5000 пачок білоруських сигарет (фото)У волинянина знайшли 5000 пачок білоруських сигарет (фото)У волинянина знайшли 5000 пачок білоруських сигарет (фото)У волинянина знайшли 5000 пачок білоруських сигарет (фото)У волинянина знайшли 5000 пачок білоруських сигарет (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів