Поділитись:

У Луцьку 30 квартир для воїнів могли отримати наближені до мера люди, – депутатка

Середа, 26 червня 2024, 10:32
У Луцьку 30 квартир для воїнів могли отримати наближені до мера люди, – депутатка

Військові не отримали 30 квартир від забудовників, чиї інтереси неодноразово лобіював мер Луцька Ігор Поліщук.

Про це під час сесії міськради повідомила депутатка від фракції Громадянський рух «СВІДОМІ» Алла Надточій.

«Вже не перший місяць наша фракція порушувала питання гарантійних листів, які жодним чином не виконуються. На сьогодні ми знаємо, що будинок на вулиці Рівненській, 4, здали в експлуатацію. Але невідомо, чи забудовник виконав свої зобов'язання Так само попереднє питання лишилось без відповіді про квартири на колишній Даньшина. 12 квартир не отримали військові на Рівненській, 4; 18 квартир не отримали на колишній вулиці Даньшина, а це уже разом 30 квартир і ніхто не поніс за це відповідальність», – зазначила депутатка.

Алла НадточійАлла Надточій

Вона поцікавилась у мера Поліщука, що він зробив для того, аби забудовники таки дотримались зобов'язань. Також Алла Надточій припустила, що квартири усе ж виділили, проте не лучанам та військовим, а наближеним до мера та його команди людям.

Ігор Поліщук же заявив, що, нібито, всі все виконали, а ділянку виділили, бо там був зареєстрований об'єкт нерухомості, який належав тому забудовнику. Проте жодних підтверджень цього, окрім своїх слів, мер не надав.

Нагадаємо: Алла Надточій інформувала, що міський голова Луцька Ігор Поліщук, будучи ще депутатом Луцькради у 2017 році, «пропихнув» на сесії вкрай сумнівне земельне питання для будівництва багатоповерхівки на вулиці Рівненська, 4.

А щоб усе вдалося, прикрився обіцянками виділити квартири для воїнів АТО.

Окрім того, ще бувши радником міського голови у 2018 році, Ігор Поліщук активно лобіював рішення, аби надати дозвіл забудовнику будувати багатоповерхівку на вулиці Даньшина у Луцьку. Аби на сесії протиснути це питання, він вмовляв депутатів проголосувати, прикривався військовими, демонстрував гарантійний лист від забудовника, мовляв: «Ви голосуйте, а цей же забудовник виділить 8% квартир для військових».

Минули роки, будинок на Даньшина заселили люди, Поліщук отримав мерське крісло та успішно забув про військових. Згодом мер взагалі вирішиві відхреститися від цього й заявив: «виділення квартир забудовником, виділення якихось інших благ – це виключно його приватна, індивідуальна благодійна ініціатива».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів