Поділитись:
В Устилузі хтось запустив феєрверк (відео)
Середа, 19 червня 2024, 08:34

В Устилузі невідомі запустили феєрверк.
Це сталося у вівторок, 18 червня, пізно ввечері. Відео опублікували телеграм-канали.
Нагадаємо, що під час воєнного стану заборонено використання піротехнічних виробів. До того ж, в Україні з 6 листопада заборонено використання та розповсюдження більшості салютів, феєрверків та петард на рівні закону №7438.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Штраф за генератор: скільки доведеться заплатити порушникам
- Як волинські сапери розміновують поля на Донеччині (фото)
- ЄС передасть Україні дванадцять собак-саперів
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.