Поділитись:

Лучанина «насварили», бо він не там поклав шифер

Автор: Максим Косюр |
Середа, 19 червня 2024, 10:26
Фото – ілюстративне
Фото – ілюстративне

У Луцьку чоловік поскладав шифер та деревину на території загального користування та отримав штраф. Він з цим не погодився й направив скаргу в міськраду. Проте посадовці її не задовольнили.

Відповідне рішення ухвалив виконком Луцькради у середу, 19 червня.

«Громадянин Паламарчук О.В. порушив правила благоустрою м. Луцька, а саме: здійснив складування будівельних матеріалів (шиферу та деревини) на території загального користування за адресою: вул. Підгаєцька, 9А у місті Луцьку, що є порушенням п.п. 2.5.5.1.3. Правил благоустрою за що передбачено відповідальність згідно зі статтею 152 КУпАП», – йдеться у пояснювальній записці.

Правила благоустрою забороняють складувати будівельні матеріали, конструкції, обладнання за межами будівельних майданчиків у невизначених для цього місцях.

У документі додають, Паламарчук О.В. свою вину не визнає посилаючись на те, що протокол було складено без нього. Проте, як вбачається з матеріалів справи, фото- та відеодоказів правопорушення, скаржник був присутній під час складання протоколу, але відмовився надавати пояснення та підписувати протокол у присутності свідка. Окрім цього, чоловіка вже не вперше притягали до відповідальності за порушення правил благоустрою.

За те, що пан Паламарчук розмістив шифер та деревину в невстановленому місці його оштрафували на 510 гривень. Враховуючи усі докази, посадовці вважають, оскаржувана постанова законна та обґрунтована. Тому члени виконавчого комітету вирішили не задовольняти скаргу лучанина й лишили усе без змін.

Нагадаємо: у Луцьку на вулиці Львівській інспектори департаменту муніципальної варти зловили «сміттєву зозулю».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів