Поділитись:

На Волинь приїхав евакуаційний поїзд з Донеччини (фото)

Понеділок, 27 травня 2024, 17:14
На Волинь приїхав евакуаційний поїзд з Донеччини (фото)

На Волині рятувальники зустріли черговий евакуаційний потяг – четвертий упродовж місяця з небезпечних територій Донеччини, де тривають активні бойові дії.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці ГУ ДСНС України у Волинській області.

Евакуаційний поїзд прибув до Ковеля у понеділок, 27 травня до Ковеля. Дорослі, діти, літні та маломобільні люди через війну залишили власні оселі, й Волинь відтепер стала для них другою домівкою.

На пероні людей, як прибули, зустріли рятувальники, волонтери, медики, поліцейські, представники соціальних служб та посадовці органів влади.

Вони допомогли дітям і дорослим перенести речі спочатку до місця реєстрації й відпочинку, а згодом до автобуса, яким прибулі дістануться до місць розселення.

На Волинь приїхав евакуаційний поїзд з Донеччини (фото)На Волинь приїхав евакуаційний поїзд з Донеччини (фото)На Волинь приїхав евакуаційний поїзд з Донеччини (фото)На Волинь приїхав евакуаційний поїзд з Донеччини (фото)На Волинь приїхав евакуаційний поїзд з Донеччини (фото)На Волинь приїхав евакуаційний поїзд з Донеччини (фото)На Волинь приїхав евакуаційний поїзд з Донеччини (фото)На Волинь приїхав евакуаційний поїзд з Донеччини (фото)На Волинь приїхав евакуаційний поїзд з Донеччини (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів