Опівночі над Луцьком побачили Північне сяйво (фото)
Неділя, 12 травня 2024, 08:15
У ніч з 11 на 12 травня у небі над Луцьком побачили Північне сяйво.
Світлини у фейсбуці опублікував луцький медійник Юрій Фетисов.
Уже другу ніч поспіль жителі України спостерігають в небі рожево-фіолетове світіння – полярне сяйво. Це фантастично красиве явище минулої ночі зафіксували й на Волині.
У ніч на 12 травня небо над Луцьком знову заграло ніжними барвами полярного сяйва.
«Північне сяйво на півночі Луцька опівночі», – написав Юрій Фетисов.
Вважається, що явище сталося на тлі потужної магнітної бурі, яка накрила Землю 10 травня і триватиме до 12 травня включно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- В небі над Волинню помітили дивовижне місячне гало (фото)
- Загадкове світіння в небі на Волині: що це було
- У небі в Луцькому районі помітили північне сяйво (фото)