Поділитись:

На Донеччині волинський прикордонник добив з ручного гранатомета ворожу БМП

Середа, 24 квітня 2024, 11:25
На Донеччині волинський прикордонник добив з ручного гранатомета ворожу БМП

Прикордонник на псевдо Лезо із перших днів широкомасштабного збройного вторгнення рф захищає Батьківщину у Волинському загоні. Воїн пройшов фахову підготовку та проходить службу у протитанковій заставі прикордонної комендатури швидкого реагування.

Про це повідомляє пресслужба Волинського прикордонного загону.

Сила волі та відмінні навички у володінні протитанковою зброєю допомогли прикордоннику вижити та знищити бронетехніку окупантів.

«Під вечір на нашу позицію приїхали ворожі танк та БМП. Танка ми навіть спочатку не побачили, а побачили БМП, що їде повним ходом. Бойова машина зупинилась від підриву міни й уже потім я її добив з РПГ, – пригадав бій прикордонник. – Відчуття – це страх. Бо ти бачиш, як на тебе ломиться така машина і страшно щось робити, але потім чи рефлекс спрацював. Захотілося жити – взяв РПГ й почав стріляти».

Після влучного пострілу розслаблятися було ніколи, адже ще необхідно було ліквідувати живу силу противника, яка намагалась захопити позицію.

«Спочатку добивали ворожу піхоту, а потім вже, як штурм пройшов, якась радість була. Але радість не тому, що підбив, а радість, тому що живий», – сказав Лезо.

А найбільше прикордонник радів би від можливості зустрітися з сімʼєю, дітьми. Проте доводиться стримувати загарбників на сході, щоб ворожа навала не просунулася далі.

«Хочеться додому, хочеться спокійного життя. У мене вдома сімʼя, двоє маленьких діток, хочеться бути з ними. Але мусимо бути тут, мусимо стримувати, мусимо боротися», – резюмував боєць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів