Поділитись:

Прикордонники з Волині встановили прапор свого підрозділу на Донеччині (фото, відео)

П'ятниця, 19 квітня 2024, 17:07
Прикордонники з Волині встановили прапор свого підрозділу на Донеччині (фото, відео)

Бійці прикордонної прокуратури швидкого реагування встановили знамена Держприкордонслужби та свого підрозділу біля відомої стели на в'їзді у Донецьку область.

Про це повідомила пресслужба Волинського прикордонного загону.

«Бійці Волинського прикордонного загону мужньо протистоять ворогу та нищать російських окупантів на одному з найгарячіших напрямків фронту», – йдеться у дописі.

У п'ятницю, 19 квітня, військовослужбовці прикордонної комендатури швидкого реагування (ПКШР) з Волині в знак солідарності з усіма підрозділами Сил оборони України, котрі пліч-о-пліч виборюють незалежність нашої України, встановили знамена Держприкордонслужби та свого підрозділу біля відомої стели на Донеччині.

Зазначають, що подвиги прикордонників неодноразово відзначав Президент України Володимир Зеленський. Під час зустрічі із захисниками цього дня у Донецькій області, він особисто подякував їм за сміливість та відвагу.

«Наша Донеччина. Наші воїни. Наші волонтери. Український народ. Усі, хто захищає нашу державу, її незалежність – життя України. Завжди маємо цінувати людей, які роблять усе, щоб Україна жила й не підкорилась окупанту. І завжди маємо берегти памʼять про кожного й кожну, хто віддав своє життя, щоб вся Україна вистояла», – зазначив Володимир Зеленський.

Прикордонники з Волині встановили прапор свого підрозділу на Донеччині (фото, відео)Прикордонники з Волині встановили прапор свого підрозділу на Донеччині (фото, відео)Прикордонники з Волині встановили прапор свого підрозділу на Донеччині (фото, відео)Прикордонники з Волині встановили прапор свого підрозділу на Донеччині (фото, відео) 

Прикордонники з Волині встановили прапор свого підрозділу на Донеччині (фото, відео)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів