Поділитись:

Знову кладуть бруківку: в Луцьку підрядник напав на волонтера через зйомку (відео)

Середа, 17 квітня 2024, 15:10
Знову кладуть бруківку: в Луцьку підрядник напав на волонтера через зйомку (відео)

Підрядник фірми, яка займається вкладанням бруківки у Луцьку, намагався відібрати телефон у волонтера Сергія Тимчука і тому довелося застосувати самозахист щодо нападника.

Про це пише «Insider Media». 

Зранку 17 квітня Сергій знімав відео про ремонт на вулиці Святогірській, який вартує згідно з документів 1 452 908 грн. Мовляв, люди виходили на акції проти вкладання бруківки в місті, але влада не дослухалася.

Це побачив підрядник фірми, яка виконує роботи, Василь Гордійчук і підійшов до Сергія Тимчука. Він вимагав заборонити зйомку. На що той відповів відмовою. І тоді чоловік вибив з рук волонтера телефон, на який велася зйомка.

Сергій Тимчук вдався до самозахисту та зумів відібрати свій телефон в нападника. Після чого викликали поліцію, яка зафіксувала факт сутички та відібрала покази. Коли ж правоохоронці запитали, хто буде писати заяву – Василь Гордійчук відмовився.

Тендер на ремонт вулиці відбувся минулого року. Перемогло на аукціоні ПП «РОСТРАНС» із остаточною пропозицією – 1 452 908 грн.

Щодо цього пізніше волонтер Сергій Тимчук записав відеозвернення до Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

«На третьому році війни доки наші захисники прокидаються від вибухів, ми сьогодні зранку з сусідами прокинулися від звуків того, як тут розвантажують бруківку. Оглянувши проект, це 1 452 908 грн. Шановна міська рада й міський голова Ігор Поліщук, скажіть, будь ласка, чи на часі на 3 рік війни проводити капітальний ремонт ось цієї невеличкої вулички на 1 452 908 грн. Чи краще на ці гроші закупити дрони, РЕБи і все необхідне для наших військових?» - наголошує волонтер.

Знову кладуть бруківку: в Луцьку підрядник напав на волонтера через зйомку (відео)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів