Поділитись:

На Волині брати-сутенери уникли відповідальності за втягування жінок у проституцію

Понеділок, 15 квітня 2024, 12:33
На Волині брати-сутенери уникли відповідальності за втягування жінок у проституцію

На Волині двом братам-таксистам, які втягнули у проституцію двох жінок з Рівненщини, шукали їм клієнтів та приміщення для надання сексуальних послуг, призначили по року іспитового терміну.

Про це інформує Zaxid.net.

Як йдеться у вироку суду від 10 квітня, з жовтня 2023 року по лютий 2024 року Микола та Віктор Романюки неофіційно працювали таксистами, паралельно шукаючи жінок для заняття проституцією. За цей час вони познайомилися з двома жительками Здолбунова, яким запропонували роботу з надання сексуальних послуг. Жінки погодилися, тож брати шукали їм клієнтів, приміщення та автомобілі для зустрічей з чоловіками.

Правоохоронці зафіксували щонайменше сім випадків, коли завербовані братами жінки надавали інтимні послуги. Робили вони це на автостоянці біля місцевого магазину в Здолбунові або у готелі «Зоря».

У середньому жінки брали по 2 500 грн за свої послуги.

Відомо, що Микола та Віктор Романюки – уродженці села Смідин Волинської області, обидва одружені, з вищою освітою та раніше не судимі. Свою вину вони визнали.

Суддя Олег Кушнір визнав чоловіків винними за ч. 2 ст. 303 ККУ (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією, вчинене за попередньою змовою щодо кількох осіб) й звільнив від покарання, якщо вони протягом року не вчинять нового кримінального правопорушення.

Рішення ще можна оскаржити в апеляційному суді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів