Поділитись:

Відвідувачі побились з «рішалами» за талони: у «МРЕВ» під Луцьком – скандал (відео)

Понеділок, 15 квітня 2024, 12:20
Відвідувачі побились з «рішалами» за талони: у «МРЕВ» під Луцьком – скандал (відео)

У Луцькому сервісному центрі б’ються за талони. У нерівному бою зійшлися жіночки з черги й «рішала». Останній черговий раз прийшов ухопити з термінала вільний талон, але цього разу отримав стусани від жіночок. Бо ж відвідувачі стоять у черзі за талонами спозаранку, а чоловік тим часом встиг ухопити декілька та повернувся знову.

Про це йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».

Коли переступаєш поріг сервісного центру, близько ста людей не зводять очей з екранів, де оголошують чергу прийому. Ще кілька десятків тримають в облозі термінал, що видає талони. Їх можна замовити й на сайті, однак то справжня лотерея, бо талонів майже нема. Зате вони завжди є у так званих «рішал».

На відео видно, як чоловік чекає біля термінала для видачі талонів. Далі йде в кафе. І вже звідти марширує без черги прямісінько до адміністраторів. За ним же прямує клієнт. І вже біля дверей чоловік, що йде першим, сигналізує компаньону, що треба поквапитись. Далі діалог між відвідувачем сервісного центру та тим самим «рішалою»:

Відвідувач: Хлопці, куди ви всі ходите? Я завжди дивлюсь за вами, куди ви всі ходите? Тут теж черга є, люди чекають, я вже понад годину чекаю.

Невідомий чоловік: Ми нічого не перешкоджаємо.

Відвідувач: Ви не перешкоджаєте, але ви займаєте певних фахівців, які мали б надавати послуги іншим, хто стоїть черзі. Я розумію, що ви тут на роботі. Я чекаю якраз от сюди, розумієте, так?

Невідомий чоловік: Ви ж талон взяли? Тут у людей, у кожного є талон.

Відвідувач: Я розумію, талони є. Але час вже пройшов по одній простій причині, бо ходять такі хлопці, як ви.

Невідомий чоловік заходить до працівників центруНевідомий чоловік заходить до працівників центру

Схема, за якою працюють так звані «рішали», дуже проста. Як зазначають у сюжеті, спершу бронюють талони на сайті. Коли оголошують номер талона для прийому клієнта, той, звісно, відсутній. Усі скасовані талони повертаються для повторної видачі в термінал. Тепер головне ухопити клієнта і знати, якої миті опинитися біля термінала. Очільник сервісного центру МВС Олександр Семчишин коментує цю ситуацію так:

«Є знайомі, є товариші, є колеги. Є в нас дуже багато, як би кажуть, і вас, і в нас знайомих. Підійти, поспілкуватися – це вже злочин? Ці всі люди, я не знаю про яких ви людей говорите, я не готовий вам… Можливо, це знайомі, можливо, будь-хто інший. В мене немає можливості сидіти кожного дня і тут 24 на 7 дивитися в камеру, … Хто до кого підходить», – каже начальник.

Олександр СемчишинОлександр Семчишин

На відео видно, як невідомий чоловік вже «привітався» з адміністраторами й за мить опинився біля термінала. За збігом обставин одразу з'являється вільний талон. Тут вибухають жіночки у черзі, бо бачили, що сьогодні чоловік вже брав талони:

Відвідувачка центру: В смислі, алло? Знаєте, що? Давайте не будемо, добре? Ви смієтеся чи що?

Невідомий чоловік: Ви заспокойтеся, я вам сказав.

Відвідувачка центру: Людина нагла така, що...

Невідомий чоловік: Ви заспокойтеся. Ми робимо свою роботу. Заспокойтеся!

Відвідувачка центру: Ви вийшли, ви взяли, зараз вас там не має бути.

Невідомий чоловік: Я стою біля термінала, заспокойтеся.

Відвідувачка центру: Ви заспокойтеся, у мене талон получився...

Невідомий чоловік: У вас нічого не получилося. Заспокойтеся

Відвідувачка центру: Скажіть, будь ласка, що це таке? Викличіть поліцію...

Невідомий чоловік: Що ви таке робите? Що ви робите? Що ви робите?

Бійка біля автомата з талонамиБійка біля автомата з талонами

Довелось втрутитись працівникам сервісного центру та розбороняти.

«Жіночка з самого ранку, вона приїхала навіть не звідси, дуже довго чекала. Мужчина просто наглим образом перед неї... Він прийшов, він мількав тут, але просто наглим образом, просто без черги. Люди приїхали з Камінь-Каширського. Тобто, як ви розумієте, на скільки людям чекали-чекали. Стояли на ногах і тут от їм виходить, що нагло просто забрав перед тим», – коментує ситуацію відвідувачка центру Наталія.

Начальник установи Олександр Семчишин каже, що послуги вони надають якісні й таких ситуацій не виникало, якби люди самі не звертались до «рішал».

«Ми готові завжди приймати ці виклики, старатися покращувати сервіс, робити все, щоб громадянам зручно було отримувати наші послуги», – резюмує Семчишин.

Відвідувачі побились з «рішалами» за талони: у «МРЕВ» під Луцьком – скандал (відео)

Нагадаємо: у Луцьку медцентр «Начмед», який має філії по всій Україні, видає пацієнтам медичні довідки без необхідних обстежень. Таким чином право на водіння автівкою чи користування зброєю може отримати навіть наркозалежна чи психічно нездорова людина, адже документи видаються без встановлених чинним законодавством аналізів, оглядів і медичних висновків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів