Поділитись:

Чому звільнили начальника управління капітального будівництва Луцькради

Вівторок, 05 березня 2024, 10:13
Чому звільнили начальника управління капітального будівництва Луцькради

Леонід Карабан розповів, чому пішов посади начальника управління капітального будівництва Луцької міської ради, а також поділився планами на майбутнє.

Про це він зазначив у коментарі журналістам сайту новин Луцька «Конкурент».

«Мені 66 років, я пішов на заслужений відпочинок. Після пенсії я відпрацював шість роки, у нас не було жодного конфлікту, ми із міським головою дружно потиснули один одному руки та подякували за роботу», - розповів Леонід Карабан. 

Ексчиновник планує «відпочивати і ще раз відпочивати». Каже, якщо його наступники будуть просити порад, то буде допомагати.

«Але я думаю, що просити не будуть. Я б не просив», – додав він.

Нагадаємо: чиновника звільнили з посади начальника управління капітального будівництва Луцької міської ради на підставі його заяви

Карабану виплатять компенсацію за невикористану відпустку. А вже з 1 березня управління тимчасово очолюватиме заступник начальника цього управління Ірина Сметана.

Довідково:
Леонід Карабан був в управлінні будівництва з вересня 2006 року: спершу заступником директора департаменту‚ згодом – начальником управління житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства і будівництва, а потім уже начальником управління капітального будівництва Луцької міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів