Поділитись:

Польща планує запровадити суттєві обмеження на українську продукцію

П'ятниця, 23 лютого 2024, 16:42
Польща планує запровадити суттєві обмеження на українську продукцію

Польська влада має намір ввести додаткові обмеження на українські продукти: цукор, м'ясо птиці, яйця, заморожена малина, яблучний сік, соняшникова та ріпакова олія. Таким чином планується замінити обмеження на зерно.

Про це повідомив міністр сільського господарства Польщі Чеслав Секерський, інформує «Економічна правда».

«Ми прагнемо укласти двосторонню угоду з Україною, яка могла б ефективно замінити ембарго на зерно, а також розширити сферу захисту ринку на інші чутливі продукти, такі як цукор, птиця, яйця, заморожена малина, яблучний сік, соняшникова олія та ріпакова олія. Зрештою, ми хочемо, щоб були введені суттєві обмеження на ввезення чутливих товарів з України з урахуванням детальних, і навіть жорстких прикордонних перевірок», – повідомив міністр.

Глава відомства сільського господарства зазначив, що в результаті значного відкриття ринку Європейського Союзу та припливу товарів з України найбільші втрати понесли саме польські фермери.

«Немає сумнівів, що Україні потрібно допомагати, але відкриття імпорту сільськогосподарської продукції до ЄС не може мати такої форми, як зараз, оскільки фермери з Польщі та інших країн ЄС не витримають конкуренції», – зазначив міністр Секерський.

Нагадаємо: Президент України Володимир Зеленський звернувся до Польщі та Європейської комісії у зв’язку з блокуванням польськими фермерами пунктів пропуску із закликом провести діалог на спільному кордоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 квітня 2024
19 квітня 2024
18 квітня 2024
15 квітня 2024
11 квітня 2024
07 квітня 2024
04 квітня 2024
03 квітня 2024
02 квітня 2024