Поділитись:

У Луцьку погасили поштову марку «І буде весна!» (фото)

П'ятниця, 23 лютого 2024, 16:24
У Луцьку погасили поштову марку «І буде весна!» (фото)

У Луцьку погасили поштову марку «І буде весна!»

Про це 23 лютого повідомили у Волинській ОВА. 

«І буде весна!» – таку назву має новий поштовий випуск, який представив національний поштовий оператор напередодні десятої річниці війни та другої річниці повномасштабного вторгнення, розв’язаного росією проти України.

Зокрема, сьогодні, 23 лютого, у Луцьку відбулося погашення нової марки. 

«Цей блок із чотирьох марок дуже символічний, адже демонструє героїчну боротьбу українського народу впродовж останніх десяти років. І кожен українець зараз, насамперед, відчуває безмежну вдячність Збройним силам України, – повідомила заступниця голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Вікторія Левчук.. – На марках зображено одруження медиків-волонтерів, тому що любов долає будь-які перешкоди, руки піхотинця, бо добро найсильніше, фото з Азовсталі, адже світло завжди перемагає темряву. І так, як щороку приходить весна, так і Перемога обовʼязково буде наша. Бо на нашому боці любов, світло і добро».

Зазначають, що на поштовому блоці «І буде весна!» відтворено одні з найвідоміших та знакових світлин воєнного часу. Серед них: «Захоплення аеропорту «Бельбек», «Світло переможе!», «Кохання не спинити!» «Руки піхотинця».

У Луцьку погасили поштову марку «І буде весна!» (фото) 

Тираж блоку – 250 000 примірників, вартість – 90 грн. Тираж конверта «Перший день» – 50 000 примірників. Випуск також містить художній конверт, 4 картки, презентаційну папку і сувенірну рамку.

Дизайнер поштового блоку, карток, конвертів та штемпелів — Володимир Таран.

У Луцьку погасили поштову марку «І буде весна!» (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів