Поділитись:

Повернули з того світу: волинські медики реанімували чоловіка після зупинки серця

Середа, 14 лютого 2024, 20:39
Повернули з того світу: волинські медики реанімували чоловіка після зупинки серця

 На Волині медикам вдалось реанімувати чоловіка після клінічної смерті.

Про це інформує Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

13 лютого 2024 року об 14 год. 09 хв. бригада екстреної медичної допомоги відділу медицини катастроф КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради прибула до 74-річного пацієнта.

Повернули з того світу: волинські медики реанімували чоловіка після зупинки серця 

Екстрену медичну допомогу викликав сімейний лікар, який прийшов до пацієнта за викликом, який скаржився на болі в серці, поколювання у лівій руці. Сімейний лікар провів огляд пацієнта та провів тропоніновий тест, який виявився позитивним, запідозрив гострий інфаркт міокарду, тому викликав екстрену медичну допомогу для госпіталізації пацієнта.

Бригада прибувши на виклик, провела додатковий огляд пацієнта, провела електрокардіографічне дослідження (ЕКГ), було підтверджено попередній діагноз: «Гострий інфаркт міокарду».

При транспортуванні до санітарного автомобіля у пацієнта С. відбулася зупинка серця, констатовано клінічну смерть. Завдяки чіткій і злагодженій роботі бригади, та керуючись відповідним протоколом надання екстреної медичної допомоги вдалося відновити серцебиття та дихання.

Пацієнт був доставлений та госпіталізований до профільного закладу охорони здоров’я.

Це уже 8 успішна реанімація у 2024 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів