Поділитись:

139 грн на добу на одного військовослужбовця: для ЗСУ розроблять нове меню

Середа, 14 лютого 2024, 16:40
139 грн на добу на одного військовослужбовця: для ЗСУ розроблять нове меню

Державний оператор тилу (ДОТ) Міністерства оборони України до літнього сезону розробить рекомендовані меню для Збройних сил України.

Про це повідомила радниця зі стратегічних комунікацій ДОТ Тетяна Харченко на пресконференції в Києві, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Державний оператор тилу залучить професійних технологів і кухарів до розроблення рекомендованих меню для військових частин, які вони зможуть використовувати, щоб годувати військовослужбовців», – сказала вона.

За словами Харченко, рекомендовані меню запускатимуть через систему, яку наразі розробляють на основі аналізу потреб військових частин.

Очікується, що зміни в харчуванні військових з урахуванням оновленого меню будуть введені в дію в червні 2024 року.

Директорка із закупівель ДОТ Вікторія Виноградова повідомила, що наразі закупівлі продуктів харчування здійснюють за розробленим у 2019 році каталогом, який містить 409 товарних позицій. Завідує формуванням та оновленням каталогу Центральне управління розвитку Міністерства оборони.

«Ми зі свого боку вносили пропозиції до описів продуктів харчування... Ми розуміємо, що всі вимоги, описи до продуктів, які є, передбачають, що потрібно рухатися вперед. Центральне управління розвитку також відкрите до зміни описів. Оскільки деякі з них уже втратили свою актуальність», – пояснила вона.

Відповідаючи на запитання про добову вартість харчування для одного військовослужбовця, Виноградова повідомила, що ДОТ сподівається закупити на аукціонах на Prozorro продукти харчування так, щоб збалансований денний раціон одного військовослужбовця обходився в 139,38 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів