Google виділить €25 мільйонів, щоб навчити європейців користуватися ШІ

Компанія Google має намір виділити €25 мільйонів, щоб допомогти людям в Європі навчитися використовувати штучний інтелект (ШІ).
Про це повідомляє Укрінформ.
Технологічний гігант заявив про відкриття програми для соціальних підприємств і некомерційних організацій, які можуть допомогти охопити тих, кому це навчання буде найбільш корисним.
Google також проведе серію тренінгів для підтримки компаній, які використовують штучний інтелект, і розширить безкоштовні онлайн-курси 18 мовами.
«Дослідження засвідчують, що переваги штучного інтелекту можуть посилити нерівність - особливо з точки зору економічної безпеки та зайнятості. Ця нова програма допоможе людям у всій Європі розвивати свої знання, навички та впевненість (щодо використання) ШІ, гарантуючи, що ніхто не залишиться "за бортом"», - заявив виконавчий директор Center for Public Impact Едріан Браун.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Meta подорожчала на $197 мільярдів за один день – це рекорд в історії фондового ринку США
- Meta дозволить користувачам з ЄС відв'язати свої дані в Instagram, Facebook та Messenger
- В Instagram та Facebook запровадять нові обмеження для захисту неповнолітніх від «чутливого» контенту (фото)
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.