Поділитись:

Пишіть запити, гроші є: депутатка закликала військових звертатись до Луцькради за допомогою

Середа, 20 грудня 2023, 18:05
Пишіть запити, гроші є: депутатка закликала військових звертатись до Луцькради за допомогою

На сесії Луцької міської ради, замість обіцяних 500 мільйонів для ЗСУ,  виділили тільки 306 млн. І то під тиском громадськості 

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила депутатка Луцької міської ради від фракції «Громадянський Рух «СВІДОМІ» Алла Надточій.

 «Це знову історія про «говорили-балакали, сіли й заплакали»... Не розумію, чому не можна усе зробити по-людськи, проявити відповідальність за свої слова. Тим більше, що пропозицій звучало предостатньо, щоб виділити відразу 500 млн і не злити ні військових, ні громадськість», – обурилась депутатка.

У дописі пані Алла зазначила, що спершу у бюджет 2024 року на допомогу воїнам закладали взагалі 250 мільйонів. А під час обговорень змін до бюджету з колегами-депутатами вирішили «порізати» видатки з різних програм й спрямувати їх на допомогу Збройним силам України. Таким чином «знайшлося» ще +56 мільйонів гривень.

І могло б знайтися ще більше, якби міський голова Ігор Поліщук проявив відповідальність, а фінансисти міськради трохи більше попрацювали. Загалом для ЗСУ вийшла сума в 306 мільйонів. Вірю, що на наступних сесіях знайдеться ще. Я вносила пропозицію на 250 мільйонів збільшити дохідну частину бюджету й розподілити ці кошти на допомогу військовослужбовцям та на будівництво ветеранського хабу.  Втім мою пропозицію не підтримали ....»,  – йдеться в повідомленні.

З її слів, найбільш цинічно це виглядає на фоні того, що у програму територіальної оборони та підтримки військових частин заклали 1,5 млрд. грн.

«Ігор Поліщук знову буде вихвалятися у ЗМІ, який він молодець і чекати чергового рейтингу у Форбсі, щоб заявити, що Луцьк у лідерах по підтримці ЗСУ і тому подібне. Але слова наразі розходяться з діями .Така ж ситуація і з ветеранським хабом. Усе зупинилися на 20 мільйонах, замість 50 обіцяних....І, що після цього можна взагалі коментувати?  Будемо тиснути і контролювати, щоб наявні кошти оперативно використовувалися на потреби ЗСУ!», – каже Алла Надточій.

Також депутатка закликала захисників та захисниць подавати звернення від своїх військових частин до Луцької міської ради.

Нагадаємо: раніше ми писали про те, що Луцька міська рада в проєкті бюджету міста на 2024 рік на підтримку армії, замість обіцяних 500 мільйонів, заклала лише 250 мільйонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів