Поділитись:

Волинянину дали міжнародну відзнаку за його унікальні яйця (фото)

Субота, 16 грудня 2023, 11:10

Володимирського заслуженого майстра народної творчості, тричі рекордсмена України та світу Анатолія Бойка, відомого завдяки унікальним виробам із яєчної шкаралупи як «волинський Фаберже», вшанували черговою нагородою.

Про це повідомляє Володимирська міська рада.

Почесну міжнародну відзнаку «Посол культурної дипломатії», а також вірчу грамоту Анатолій Бойко отримав з рук міського голови Ігоря Пальонки під зас засідання сесії. Нагороду від міжнародного проєкту «Культурна дипломатія» майстер отримав за сприяння обміну культурними цінностями, співробітництво між діячами культури і мистецтва різних країн та міжнародними організаціями.

Анатолій Бойко таким чином став 28-м послом культурної дипломатії в Європі.

Майстер розповів, що уже протягом двох років співпрацює із міжнародними фондами, завдяки чому місто Володимир стає відомим далеко за межами України. Свої роботи він неодноразово виставляв на аукціони, аби потім передати кошти на потреби ЗСУ.

Волинський Фаберже презентував кілька своїх нових виняткових робіт з різьбленої та кованої металом яєчної шкаралупи, одна з яких – бурштинове панно із зображенням карти України.

Анатолій Бойко розповів, що нині його майстерня у Володимирі внесена у туристичні путівники не лише нашого краю, а й всієї Європи. Він також наголосив, що використовує у своїх роботах дорогі матеріали, зокрема позолочений дріт для кування, тому просить фінансової підтримки з бюджету громади у наступному році.

«Я хочу і далі прославляти Володимир, але фінансово робити це стає усе важче», – сказав насамкінець Анатолій Бойко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів