Поділитись:

Головне у Луцьку: ТОП новин суботи, 2 грудня

Субота, 02 грудня 2023, 21:00

Редакція інформаційного агентства «Конкурент» підібрала для своїх читачів найцікавіші та найважливіші новини Луцька та Волині за суботу, 2 грудня. 

Ми рубались проти «Вагнера», то і з вами повоюємо, – військовий до луцького мера Поліщука

 

Військовослужбовець Володимир Бакулін подякував лучанам, які борються за підтримку ЗСУ та виступають проти необґрунтованих витрат з міського бюджету, а також передав привіт народному депутату від Луцька Ігорю Палиці, який привів до влади Ігоря Поліщука, який разом зі своєю командою вихваляється дріб'язком, який передають бійцям Луцького батальйону. 

Про те, що вилучені для трансплантації нирки у Володимирі врятували життя двох жінок

 

Команда Центру трансплантології Львова спільно з Волинським ТМО виконала забір двох донорських нирок, які згодом пересадили у Першому медичному об'єднанні Львова.

Про те, що Волинський окружний адмінсуд матиме двох нових суддів

 

У Волинському окружному адміністративному суді буде двоє нових суддів. Саме зараз в Україні відбувається масштабний конкурс на зайняття 560 вакантних посад суддів у місцевих судах. Конкурс проводиться у три етапи. Формування рейтингів у місцевих адміністративних суді, господарських судів та загальних судів. Відтак Волинський окружний адміністративний суд матиме двох нових суддів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів