Поділитись:

На Волині знову зросла захворюваність на COVID-19

Середа, 22 листопада 2023, 12:00

Повідомили про рівень захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в області.

За даними оперативної інформації на Волині протягом 46 тижня (з 13 по 19 листопада 2023-го ) зареєстровано 5510 випадків ГРВІ, з них – 427 випадків COVID-19, – пише Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб. 

У порівнянні з минулим тижнем захворюваність на ГРВІ зросла на 9%, а кількість хворих COVID-19 – на 25%.           

Серед всіх, хто занедужав, 60% становлять діти до 17 років. Госпіталізовано 139 людей, зокрема, 66 – із COVID- 19. Із загальної кількості госпіталізованих близько 50% – діти. 

Показник на 100 тисяч населення становить 540,9, що на 2% нижче епідемічного порогу та вказує на неепідемічний рівень активності.       
Зареєстровано один летальний випадок від COVID- 19. Помер чоловік віком 73 роки, котрий мав супутні серцево-судинні захворювання.

Всього з початку епідсезону на Волині вакциновано понад 1500 осіб, із них 60% –  з групи ризику.

В області, крім коронавірусної інфекції, циркулює вірус парагрипу та аденовіруси, риновіруси, RS-вірус.

«Фахівці  нашого центру і його структурних підрозділів своїм прикладом продовжують демонструвати, що вакцинація – найкращий метод профілактики інфекційних захворювань. Працівники Камінь-Каширського районного відділу зробили щеплення від грипу, адже впродовж усього сезону воно захищає від найбільш поширених штамів вірусу. Вакцинація мінімізує ризики захворіти на грип та ймовірність розвитку серйозних ускладнень, госпіталізації й смерті.  

Як ми повідомляли, минулого тижня фахівці Волинського центру контролю та профілактики хвороб на чолі з Головним державним санітарним лікарем області Наталею Янко вакцинувалися бустерною дозою від COVID-19», – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів