Поділитись:

Головне у Луцьку: ТОП новин четверга, 16 листопада

Четвер, 16 листопада 2023, 21:00
Фото – із відкритих джерел

Редакція інформаційного агентства «Конкурент» підібрала для своїх читачів найцікавіші та найважливіші новини Луцька та Волині за четвер, 16 листопада. 

Про те, що Волинська обласна рада таємно хоче створити власний телеканал

 

Волинська обласна рада хоче створити власне аудіовізуальне медіа. Це одразу обурило як громадських активістів, так і деяких депутатів тієї ж ради. Цікавим є те, що у рішенні не зазначають ні назви нового медіа, ні хто буде директором. На місці цих даних – пропуски.

Про те, що на кордоні закінчується пальне та нема ліків: на Волині закликають випустити водіїв

 

На польсько-українському кордоні застрягли понад чотири тисячі водіїв вантажівок. Вони стоять у черзі вже 11 днів. 

Волинська обласна рада готує звернення до польського консульства у Луцьку з проханням випустити водіїв, адже в них вже закінчується пальне та немає ліків. Про це йшлося на сесії облради 16 листопада. 

Про те, що Волинська обласна філармонія знову залишилась без директора

 

Волинській обласній філармонії на посаду директора хотіли призначили Сергія Єфіменка, але депутати рішення не підтримали.

Спершу пана Сергія хотіли призначити директором на п'ять років, але депутати проголосували за зміну і виріши, що договір х Єфіменком укладуть тільки на рік. Проте депутат Анатолій Вітів закликав взагалі не підтримувати це питання через негативний суспільний резонанс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів