Поділитись:

Під Луцьком запрацює прилад фіксації правопорушень (адреса)

Середа, 15 листопада 2023, 10:30

У селі Жидичин під Луцьком встановлять камеру автофіксацій правопорушень.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Луцькради.

«Проєкт рішення розроблено відповідно до законів України та листа Державної установи «Центр інфраструктури та технологій Міністерства внутрішніх справ України» від 16 жовтня 2023 року про встановлення дистанційних приладів контролю, з метою вдосконалення організації та підвищення безпеки дорожнього руху на ділянках вулично-дорожньої мережі Луцької міської територіальної громади», – йдеться у пояснювальній записці.

Таким чином центру інфраструктури МВС надали дозвіл на використання інфраструктури Луцької міської територіальної громади для встановлення та монтування приладу фіксації адміністративних порушень в с. Жидичин на автомобільному шляху міжнародного значення М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече.

Комунальне підприємство «Луцьксвітло» встановить залізобетонну опору, забезпечить підключення електроенергії до приладу фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі.

Нагадаємо: у селі Затурці Володимирського району на автошляху Н-22 працюватиме камера автоматичної системи фотовідеофіксації порушень правил безпеки дорожнього руху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів