Поділитись:

В Росії – вибори: диктатор планує записати новорічне «привітання» в окупованому місті (відео)

Вівторок, 07 листопада 2023, 22:10

У березні 2024 року у Росії планують чергові президентські вибори, очевидним фактом є те, що Володимир Путін буде вчергове балотуватись, проте офіційно досі це не оголошено.

У новому випуску програми «Прайм-Тайм» на телеканалі «КонкурентTV» політолог Вадим Денисенко розповів про виборчу кампанію Володимира Путіна.

«Поки що Путін тримає паузу із висуненням. Чому? Тому що це перша виборча кампанія в Російській Федерації яка буде відбуватись без підняття соціальних стандартів. Вперше за всі 30 років існування Росії, як держави, після розвалу Союзу. На виборах не будуть, взагалі, підніматись пенсії, соцвиплати і так далі. І головна тематика економічна буде базуватись на фразі «Главное, что не стало хуже!»», – каже він.

Ну думку політолога, головна ідея виборчої кампанії буде складатись з двох частин. Першою складовою є єднання навколо Путіна, адже його політичний рейтинг може незабаром складати 81%. Друга частина – це побудова виборчої кампанії на воєнній тематиці.

Путін наразі не поспішає з початком виборчої кампанії, адже його політтехнологи порадили йому розпочати виборчу кампанію зі взяття якогось важливого населеного пункту на території України.

«Я думаю вони роблять все від себе залежне для того, щоб Путін в Новорічну ніч виступив із якогось значимого для росіян, захопленого міста», – зазначив політолог.

Вадим Денисенко вважає, що Путін може провести Новорічну ніч в умовному Маріуполі, що і дасть старт його передвиборчій кампанії.

Детальніше у відео:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів