Поділитись:

Лідер гурту «Без Обмежень» розлучається з дружиною після 15 років шлюбу

Середа, 27 вересня 2023, 12:11

Лідер українського рок-гурту «Без Обмежень» Сергій Танчинець приголомшив заявою про те, що розлучається зі своєю дружиною.

Сьогодні, 27 вересня, на своїй сторінці у фейсбуці музикант опублікував звернення, у якому заявив, що розлучається з дружиною Анною. До того ж про розрив стосунків подружжя повідомило за декілька днів до 15-річчя шлюбу, – повідомляє ТСН.

«За кілька днів нашому з Ганною шлюбові мало виповнитись 15 років. Ми не дотягли до цієї дати якихось кілька місяців. За ці роки ми пройшли не простий, але чудовий шлях разом, далі підемо кожен своїм. Я дуже сподіваюсь, що наші нові шляхи будуть для нас обох легкими і щасливими!» – написав Танчинець.

Музикант не став називати причину такого рішення з дружиною, лише зазначив, що «винних у цій ситуації нема і так іноді стається у житті». Окрім того, Сергій зазначив, що вони з ексдружиною залишилися у гарних стосунках і продовжують лишатися люблячими батьками для їхніх двох дітей.

Відомо, що в перші дні повномасштабної війни тоді ще дружина Сергія Танчинця Анна з двома їхніми дітьми, 13-річною донькою Анастасією та 4-річним сином Лук'яном виїхали до Японії. І чи не вперше за 14 років стосунків Сергій та Ганна проживали життя нарізно: він в Україні волонтерив, співав на благодійних концертах, привозив хлопцям із ЗСУ автівки, вона в Японії облаштовувала побут для дітей, працювала.

Цілком ймовірно, що саме величезна відстань між родиною вплинула на їхнє рішення розійтися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів