Поділитись:

Що буде чоловікам, які незаконно перетнули кордон, але хочуть повернутися

Вівторок, 26 вересня 2023, 12:02

Під час воєнного стану перетин кордону для чоловіків від 18 до 60 років обмежений. Водночас тих військовозобов'язаних, які незаконно перетнули кордон, чекає відповідальність.

Про це в ефірі телемарафону речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко. Він наголосив, що це стосуватиметься чоловіків, які вирішили повернутися в нашу державу після вчинення порушення, передає 24 Канал.

Яка відповідальність чекає на порушників перетину кордону

Демченко зазначив, що наразі є спроби незаконно перетнути кордон по зеленій ділянці кордону. Тобто це відбувається поза межами пунктів пропуску.

«Наші військовослужбовці пропускають людей виключно на підставі тих умов і правил, які діють відповідно до постанови уряду, що регламентують перетин кордону для громадян України», – сказав він.

Водночас речник ДПСУ наголосив, що ті військовозобов'язані чоловіки, які перетнули кордон у незаконний спосіб не зможуть уникнути відповідальності за порушення.

Якщо хтось у незаконний спосіб все ж перетнув державний кордон надалі, коли вони повертатимуться, то будуть притягнуті до відповідальності. Це не означає, що якщо людина здійснила таке порушення, вона уникне покарання,
– наголосив Демченко.

Наостанок він зазначив, що у вересні потік людей, які перетинали кордон зменшився порівняно із серпнем. Однак він усе ж ще лишається на високому рівні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів