Поділитись:

Шатдаун у США може вплинути на військову допомогу Україні, – Пентагон

Середа, 20 вересня 2023, 10:40

На обсяги військової допомоги Україні може вплинути шатдаун – тимчасове призупинення роботи уряду Сполучених Штатів Америки.

Як пише «Європейська правда», про це сказав речник Міноборони США Кріс Шервуд.

За його словами, у разі шатдауна на постачання військового обладнання, а також на тренування українських військових, що тривають у США, можуть вплинути відпустки персоналу та призупинення Пентагоном всіх видів діяльності, які не вважаються важливими для національної безпеки США.

Можливе припинення роботи уряду може також вплинути на надання допомоги в рамках Ініціативи безпекової допомоги Україні (USAI), яка фінансує виробництво танків Abrams, а також навчальні програми, такі як підготовка пілотів F-16.

«Виробництво або постачання будь-якого обладнання, профінансованого USAI, а також, наприклад, навчання пілотів F-16, будуть продовжуватися, але на їх виконання можуть вплинути відпустки та призупинення Міноборони діяльності, яка не підлягає виключенню», – заявив Шервуд.

У разі шатдауна Пентагон також не зможе підписати нові контракти з оборонними компаніями на виробництво більшої кількості обладнання за програмою USAI.

Раніше спікер Палати представників США республіканець Кевін Маккарті підтвердив, що в 21 вересня зустрінеться з президентом Володимиром Зеленським, але відмовився обіцяти йому схвалення в Конгресі подальшого фінансування підтримки України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів