Скільки заробив Окольний замок у Луцьку з початку роботи

За два місяці від початку роботи музейного простору «Окольний замок» заробив понад 800 тисяч гривень.
15 вересня – 2 місяці як офіційно запрацював цей комплекс, – повідомили у міській раді.
За цей час його відвідали 7219 осіб, з них – 1551 особа відвідали локацію безкоштовно (діти та члени сімей військовослужбовців, діти з інвалідністю, вихованці громадських організацій та ін.).
За вищевказаний період гіди провели 326 екскурсій.
Загальна сума доходу, за вказаний період від наданих туристичних послуг та проданої сувенірної продукції склала 803405,00 гривень.
Нагадаємо: у Луцькій міській раді зазначають, що відреставровані підземелля Окольного замку можуть почати руйнуватися через порушення температурного режиму в приміщенні, адже студенти Волинського відокремленого коледжу Національного університету харчових технологій використовують його як укриття.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Луцькому зоопарку «впіймали» тварин, які гуляли засніженими місцинами (фото)
Чому на Київському майдані у Луцьку прибрали найбільший прапор (фото)
Ми рубались проти «Вагнера», то і з вами повоюємо, – військовий до луцького мера Поліщука
«Поганому танцюристу й ноги заважають»: Надточій пропонує кадрові зміни в Луцькраді
Луцькі студенти не хочуть відпрацьовувати диплом: чому так