Поділитись:

Українські військові за тиждень звільнили ще 3 кв. км біля Бахмута, – Маляр

Понеділок, 21 серпня 2023, 10:21
Фото ілюстративне

Українські військові минулого тижня звільнили 3 кв.км біля Бахмута.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, – повідомляє Українська правда.

«По північному флангу біля Бахмута ворог намагається вибити наші війська, тому що наші війська зайняли там ключові панівні висоти. Ворог там у пастці, тому що вони не можуть вийти з Бахмута і не можуть там повноцінно просуватися, тому ворог намагається штурмувати з північного флангу, щоб вибити ЗСУ. Ворогу не вдається цього зробити, але бої там гарячі. По південному флангу довкола Бахмута наші війська просуваються. За минулий тиждень звільнили 3 кв.км. І разом ми можемо говорити про звільнені 43 кв. км довкола Бахмута», – розповіла Ганна Маляр.

З її слів, захисники просуваються на південному фланзі міста Бахмут.

На півдні, за інформацією заступниці міністра, за останній тиждень ситуація суттєвих змін не зазнала. Захисники продовжують наступальні дії на Мелітопольському та Бердянському напрямках.

На Куп'янському, Лиманському напрямках ворог підтягує додаткові сили, відбувається перегрупування.

«На Куп'янському напрямку – складна ситуація. Ви знаєте, що в тому числі ворог обстрілює і Куп'янськ. Бої продовжуються. Наші оборонці чинять дуже потужний опір ворогу», – повідомила Ганна Маляр.

На Куп'янському напрямку захисники відбили атаки ворога південніше Першотравневого, Синьківки, східніше Петропавлівки Харківської області. Ворог там не просувається.  

На Лиманському напрямку основні бої тривають довкола Серебрянського лісництва.

«Ворог намагається вибити нас з позицій Кремінної – Білогорівки, які були раніше зайняті нашими військами. Ворогу це не вдається, але бої там теж дуже запеклі», – додала вона.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів