Поділитись:

Головне у Луцьку: ТОП новин за суботу, 12 серпня

Субота, 12 серпня 2023, 21:00
Головне у Луцьку: ТОП новин за суботу, 12 серпня

Редакція інформаційного агентства «Конкурент» підібрала для своїх читачів найцікавіші та найважливіші новини Луцька та Волині за суботу, 12 серпня. 

Пів сотні – за качан кукурудзи, 1000 гривень – за кілограм вугра: туристи в шоці від цін на Світязі

Головне у Луцьку: ТОП новин за суботу, 12 серпня 

Щовихідних у напрямку від Любомля до Шацька спостерігаються чималі затори – пляжний сезон на Волині у розпалі. Водіям, яким не пощастило, доводиться долати відстань у три десятки кілометрів від Любомля до Шацька кілька годин. Однак такі незручності не лякають, адже попереду – такий бажаний відпочинок.

Проте цінами та сервісом задоволені не всі.

Про те, як Луцьку гуляли перший день фестивалю їжі

Головне у Луцьку: ТОП новин за суботу, 12 серпня 

У Луцьку в замку Любарта стартував фестиваль їжі. Перший день гулянь розпочався об 11:00 у суботу, 12 серпня. 

Чимало лучан та гостей міста прийшли в замок, аби зловити гастономічне задоволення, спробувати щось нове, а також покуштувати уже перевірені страви і напої.

Цього разу організатори анонсували тематику «етно», а також запропонували гостям фестивалю приходити у вишиванках. Щоправда, далеко не всі дотримались цього дрес-коду.

Скільки у Луцьку коштує погуляти на «Food Fest»

Головне у Луцьку: ТОП новин за суботу, 12 серпня 

Стіни Луцького замку знову заполонили сотні відпочивальників, адже сьогодні, 12 серпня, там гуляють на фестивалі їжі.

Журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» вирішили дізнатися, скільки ж коштує відпочити на фудфесті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів