Поділитись:

ЗСУ прийняли на озброєння ювілейну десяту модель FPV-дрона, – Резніков

Середа, 02 серпня 2023, 10:13
ЗСУ прийняли на озброєння ювілейну десяту модель FPV-дрона, – Резніков

Збройні сили України офіційно прийняли на озброєння десяту модель FPV-дрона. Відповідні процедури завершила комісія при Департаменті військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони.

Про це у середу, 2 серпня, повідомив у фейсбуці глава Міноборони Олексій Резніков.

«Маємо невеликий ювілей.

Тримаю в руках 10-ту модель FPV-дрона, який офіційно стає в експлуатацію у Збройних Силах України. Переконливі ТТХ і новий масштаб виробництва. Головне – збережені життя наших воїнів», – написав Резніков.

За словами міністра, цей FPV-дрон, як і інші моделі, збирають в Україні, але переважно з іноземних комплектуючих.

«Наступний рівень – виробляти основні комплектуючі в Україні та забезпечити диверсифікацію, щоб гарантувати незалежність та стійкість постачання армії за будь-яких обставин», – додав він.

Резніков зазначив, що за 15 місяців Міноборони вже прийняло на озброєння понад 30 БпЛА різних типів, а також офіційно створило боєприпаси для БпЛА як окрему категорію. Усе це зараз тестується на полі бою, модернізується. Міністр запевнив, що поступово відбудеться уніфікація.

«Демонстративно будувати завод розміром зі стадіон ми не будемо. Принаймні не зараз. Ми знайдемо асиметричне рішення, ворог його відчує на полі бою», – додав він.

ЗСУ прийняли на озброєння ювілейну десяту модель FPV-дрона, – Резніков

Нагадаємо: напередодні народний депутат Олексій Гончаренко заявив, що Резнікова можуть зняти з посади міністра й призначити послом у Великій Британії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів