Поділитись:

Скільки заробляють очільник Кіровоградської ОВА та його заступники (фото)

Автор: Максим Косюр |
Понеділок, 07 серпня 2023, 14:27
Скільки заробляють очільник Кіровоградської ОВА та його заступники (фото)

У 2022 році на заробітну плату керівництва Кіровоградської обласної військової адміністрації з бюджету пішло трохи більше як 1 мільйон 270 тисяч гривень. Цікаво, що очільники ОВА не отримував жодних коштів за свою роботу.

Відповідну інформацію журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» отримали у відповідь на інформаційний запит.

Начальник облвійськадміністрацій Андрій Райкович минулого року не отримав жодної копійки зарплати, адже він вирішив передати усі ці кошти на потреби Збройних сил України.

«Одночасно повідомляємо, що начальнику обласної військової адміністрації Райковичу А.П. заробітна плата нараховувалася, але не виплачувалася у 2022 році, оскільки, відповідно до його заяви, вона повністю перераховувалася на потреби Збройних сил України через розрахунковий рахунок Міністерства оборони України», – йдеться у відповіді на наш запит.

Зарплата Андрія РайковичаЗарплата Андрія Райковича

Першого заступника голови обласної державної адміністрації Павла Конопка призначили на цю посаду лише в листопаді минулого року, а до цього службовець виконував обов'язки очільника департаменту інфраструктури Кіровоградської ОВА. Тому зарплату він отримав лише за два місяці роботи. Таким чином йому нарахували понад 107 тисяч гривень.

Зарплата Павла КонопкаЗарплата Павла Конопка

Схожа ситуація й у ще однієї заступниці начальника ОВА з гуманітарних питань Катерини Колтунової, яка теж отримала це крісло у листопаді 2022 року. До цього жінка працювала волонтеркою та очолювала кілька громадських організацій, що допомагають військовослужбовцям. За два місяці роботи в обладміністрації їй вдалось заробити майже 95 тисяч гривень.

Зарплата Катерини КолтуновоїЗарплата Катерини Колтунової

Заступник голови Кіровоградської ОВА Сергій Поліщук у 2022 році зміг отримати трохи більше як 503 тисячі гривень за свою роботу. За нашими підрахунками, з усіма надбавками, преміями та додатковими виплатами його середньомісячна зарплата становила майже 42 тисячі. Найбільше службовцю нарахували за листопад – трохи менше як 85 тисяч, а найменше він зміг заробити у січні – 29 тисяч.

Зарплата Сергія ПоліщукаЗарплата Сергія Поліщука

Ще одному заступнику керівника військової адміністрації Сергію Шеремету минулого року нарахували 564 тисячі гривень зарплати. Найбільше він заробив у листопаді – 91 тисячу гривень, а найменше зміг отримати за січень – майже 36 тисяч. Виходить, що в середньому за один місяць роботи службовцю нараховували 47 тисяч гривень.

Зарплата Сергія ШереметаЗарплата Сергія Шеремета

Нагадаємо: минулого року на оплату праці керівників Житомирської обласної військової адміністрації з бюджету пішло майже 4 мільйони 600 тисяч гривень. Тільки на заробітну платню очільника ОВА витратили 742 тисячі гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів