Поділитись:

Яка зарплата у голови Житомирської ОВА Бунечка та його заступників (фото)

Субота, 29 липня 2023, 09:07
Яка зарплата у голови Житомирської ОВА Бунечка та його заступників (фото)

Минулого року на оплату праці керівників Житомирської обласної військової адміністрації з бюджету пішло майже 4 мільйони 600 тисяч гривень. Тільки на заробітну платню очільника ОВА витратили 742 тисячі гривень.

Відповідну інформацію журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» отримали у відповідь на інформаційний запит.

Начальнику Житомирської ОВА Віталію Бунечку у 2022 році нарахували трохи менше як 743 тисячі гривень. В середньому за місяць роботи з усіма надбавками до посадового окладу він отримував майже 62 тисячі. Найбільше службовець заробив у травні – 64 тисячі. Найменш прибутковим для нього виявився січень, адже тоді його зарплата становила 51 тисячу.

Зарплата Віталія БунечкаЗарплата Віталія Бунечка

Перша заступниця керівника обласної військової адміністрації Наталія Остапченко минуло року змогла заробити понад 1 мільйон 33 тисячі гривень. Найбільше їй виплачували у червні – 148 тисяч, липні – 148 тисяч та грудні – 149 тисяч. Найменше пані Наталії нарахували у лютому – трохи більше як 25 тисяч гривень. За нашими підрахунками, середня заробітна плата службовиці за один місяць роботи становила 86 тисяч.

Зарплата Наталії ОстапченкоЗарплата Наталії Остапченко

Заступнику очільника Житомирської адміністрації Віктору Градівському 2022 року нарахували майже 975 тисяч гривень заробітної плати. Ми підрахували, що середньомісячний дохід пана Віктора того року становив понад 82 тисячі гривень. У червні, липні та грудні він отримував найбільше зарплату: за перший місяць – 139 тисяч, за другий – 134, а за третій – 171 тисячу. Найменше ж йому заплатили в лютому – 33 тисячі.

Зарплата Віктора ГрадівськогоЗарплата Віктора Градівського

Ще один заступник голови Житомирщини Юрій Денисовець за минулий рік роботи зміг отримати трохи більше як 951 тисячу гривень. Найменш прибутковим для нього був лютий, адже саме тоді йому нарахували лише 33 тисячі, а найбільше заступник зміг заробити у червні (136 тисяч), липні (134 тисячі) та грудні (146 тисяч). Загалом середньомісячна оплата праці пана Юрія становила майже 80 тисяч.

Зарплата Юрія ДенисовцяЗарплата Юрія Денисовця

Заступнику начальника обласної військової адміністрації з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександру Федьку у 2022 році за плідну роботу вдалось напрацювати на майже 896 тисяч гривень. За нашими підрахунками, його середня зарплатня становить майже 75 тисяч. Найпліднішим в роботі та найбільш прибутковим для нього був грудень, за яки той отримав понад 305 тисяч гривень. Найменше ж службовцю виплатили у липні – трохи більше як 9 тисяч.

Зарплата Олександра ФедькаЗарплата Олександра Федька

Нагадаємо: у 2022 році на заробітну плату керівництва Вінницької обласної військової адміністрації з бюджету витратили майже 6 мільйонів гривень. Тільки на оплату праці голови ОВА пішло понад 926 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів