Поділитись:

«Ці клоуни залишають цілий район без транспорту»: у Луцьку скаржаться на маршрут №26

Четвер, 27 липня 2023, 11:23

У Луцьку скаржаться на якість перевезень маршруту №26. Автобуси не курсують після 21 години вечора, я стоять деінде. Перевізник каже, що вони, мовляв, ламаються.

Про це у фейсбук-спільноті Теревені по Луцьк розповів Сергій Зінчук.

«Може пора нагадати перевізнику маршрутного таксі 26, який у них графік маршрутів? Бо ці клоуни, інакше їх не назву, після 21 години залишають цілий мікрорайон без транспортного сполучення... Багато людей працює до 21-ї. Це триває вже не перший тиждень. Вони після 21-ї всі ламаються. Скріни додаю з всім відомої програми. Час там є. Місяць як змінився перевізник, автобуси з вдвічі меншою кількістю сидячих, автобусів менше, то ми все пережували», – нарікає чоловік.

За словами Сергія, перевізник по телефону запевняє, що автобус зламався.

«То якого біса, той автобус що зламався, стоїть на зупинці біля РАГСу з 21:30 до 21:50, типу зломаний. Потім в нього спокійно сідає водій з пакетом, (певно закуплявся в салюті), і їде? І таких автобусів завжди 2, а сьогодні 3! Чому вони всі на вечір ламаються? Чому всі біля епіцентра? Може не той перевізник? Може поміняєте той брухт, бо щось він ламається. Хай уважно перечитають свій графік, який розміщений на сайті міської ради», – йдеться у дописі.

 

У коментарях люди підтвердили, що така проблема є. А ще висловили свої претензії і до інших перевізників та маршрутків, які курсують Луцьком. Користувачі пишуть, що увечері надскладно дістатися маршрутками до багатьох районів міста.

   

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів