Поділитись:

У Луцьку на прохання волонтерів виділили 150 тисяч на тактичну медицину (фото, відео)

Автор: Максим Косюр |
Середа, 26 липня 2023, 12:07
У Луцьку на прохання волонтерів виділили 150 тисяч на тактичну медицину (фото, відео)

У Луцьку виділили 150 тисяч гривень на прохання волонтерської організації Волинь SOS, яка потребує коштів для покупки засобів тактичної медицини.

Відповідне рішення ухвалили під час сесії міської ради.

До депутатів Луцькради звернулась представниця благодійної організації Волинь SOS Наталія Ариванюк з проханням допомогти зібрати кошти на покупку засобів тактичної медицини.

«Наша організація Благодійний Фонд «Волинь СОС Медікал» займається допомогою лікарям та пораненим військовим, які перебувають евакуацією на лікуванні у військових та цивільних лікарнях міста Луцька, Волинської області. Ми з великою надією звертаємось до вас з проханням про закупівлю наборів тактичної медицини, а саме: турнікети типу САТ/СЧ, оклюзійні наліпки та аптечки стандарту IFAK NATO на суму 300 тисяч гривень», – йдеться у зверненні.

Волонтерка також зазначила, що усі звіти про використання коштів та додаткову інформацію фонд додатково надаватиме. 

Очільник фракції Громадянський рух «СВІДОМІ» Тарас Шкітер у дописі на своїй сторінці у фейсбук повідомив, що гроші з депутатського фонду таки виділили. 

Допис на сторінці Тараса ШкітераДопис на сторінці Тараса Шкітера
 

Нагадаємо: з міського бюджету Луцька виділили 146 000 гривень для надання одноразової адресної грошової допомоги на лікування у розмірі від 3000 до 50 000 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів