Поділитись:

У ДПСУ сказали, скільки «вагнерівців» уже прибули в Білорусь

Субота, 22 липня 2023, 11:47

Станом на 22 липня 2023 року на території Білорусі перебувають приблизно 5 тисяч російських найманців ПВК «Вагнер».

Про це сказав речник ДПСУ полковник Андрій Демченко, – повідомляє Українська правда.

Зі слів Андрія Демченка, Державна прикордонна служба України продовжує уважно відстежувати ситуацію щодо прибуття і перебування в Білорусі російських найманців.

«Зазначу, що обстановка по лінії кордону залишається повністю контрольованою прикордонними підрозділами та інших складових Сил оборони нашої держави. Всі вони попереджені про подальші ризики, які можуть йти з території Білорусі, яка, на жаль, перебуває під впливом Росії і надає їй підтримку у розв’язаній проти України війні», – зауважив він.

Демченко пояснює: на початку, коли групи російських найманців почали заходити в Білорусь, їх кількість оцінювалася в сотнях. Однак зараз, зважаючи на наявну інформацію щодо груп представників приватних військових кампаній, їх кількість, звісно, інша і може сягати близько 5 тисяч.

Демченко наголошує: така кількість для України безпосередньої загрози не становить, однак Сили оборони мають бути готовими до будь-яких ситуацій, в тому числі й до недопущення провокацій на кордоні.

«Зазначу, що Україна робить все необхідне, аби розуміти реальний ризик та гарантувати надійну безпеку через перебування найманців у сусідній країні. Ми реагуємо відповідно. Відбувається подальше укріплення нашого кордону по всій протяжності і посилення необхідними засобами», – додав Андрій Демченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів