Поділитись:

Військкома, який побив жінку в Ужгороді, вигнали з армії (фото)

Середа, 05 липня 2023, 12:31
Військкома, який побив жінку в Ужгороді, вигнали з армії (фото)

Працівника Закарпатського військкомату Костянтина Варі, який побив журналістку та дружину військовослужбовця Тетяну Новак, звільнять з лав Збройних сил України.

Про це повідомив перший заступник міністра оборони України Олександр Павлюк.

Інцидент стався в Ужгороді 25 червня 2023 року. Зі слів Тетяни, військком, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, розпочав сварку з військовим та його дружиною, а потім поліз до них з кулаками.

«Мене побив п'яний старший офіцер Закарпатського ОВК Варі Костянтин Володимирович. Майор, оперативний черговий Закарпатського ОТЦК. Варі наніс мені два удари кулаком в голову: в щелепу і ліву скроню. Мені огидно про це писати, мені соромно, що така людина досі тримається в лавах ЗСУ. Мені страшно, що цей ганебний вчинок залишиться непокараним. Я прошу максимального розголосу і юридичної підтримки!» – написала жінка.

Військкома, який побив жінку в Ужгороді, вигнали з армії (фото) 

На підставі інформації, наданої за місцем служби офіцера, та ураховуючи слідчі дії, які тепер очікують на військкома за фактом вчинення кримінального правопорушення, його вирішили звільнити з лав Збройних сил України.

«Надалі оцінку цьому конкретному випадку та офіцеру, який зганьбив своє високе звання, дадуть правоохоронні органи та суд», – зазначив Олександр Павлюк.

Зі сторони Закарпатського ОТЦК та СП, додав він, буде забезпечене максимальне сприяння проведенню слідчих дій та з'ясуванню всіх обставин інциденту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів