Поділитись:

В Росії може статися заколот або військове протистояння, – ГУР

Субота, 03 червня 2023, 17:41

Одним із низки сценаріїв розвитку ситуації всередині Росії може стати заколот або військове протистояння.

Про це розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, –  повідомляє ГУР МОУ.

«Внаслідок успішних дій Сил безпеки і оборони України та деокупації наших територій можливі внутрішні конфлікти всередині самої московщини», – сказав представник ГУР.

Юсов додав, що відповідний сценарій можуть також зумовити успішні дії повстанців, які борються за свої права на території так званої рф, — росіян із паспортами цієї федерації.

Представник воєнної розвідки України зазначив, що операція добровольців «Російського добровольчого корпусу» і легіону «Свобода Росії» досі триває.

«Король виявився голим. Все боєздатне, що може рухатись, перекинуте на окупацію України. На території московщини залишились переважно пузаті «гаішники», – сказав представник воєнної розвідки України.

За словами Андрія Юсова, боротьба з озброєними повстанцями не входить до компетенції скликаних путіним в межах плану «Едельвейс» до кордону «гібддешників», здебільшого навчених бити кийками учасників мирних акцій протесту і брати хабарі з пенсіонерів: «Тому так невдало. Тому доводиться артилерією і «градами» бомбити й нищити цивільні будинки самих московітів. Це все відбувається в прямому ефірі, наживо, на все це дивиться увесь світ», – підсумував представник ГУР МО України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 вересня 2023
23:32
17:07
13:16
12:54
21 вересня 2023
20 вересня 2023