Поділитись:

На Волині повторно перевірять укриття після трагічного випадку, який стався в Києві

Субота, 03 червня 2023, 15:31

У Волинській області повторно перевірятимуть укриття, аби переконатись, що люди мають цілодобовий доступ до захисних споруд.

Про це повідомили у Волинській ОВА.

Таке рішення прийняли, аби не повторилась ситуація, яка сталась днями у столиці, коли жінка загинула внаслідок падіння уламків ракети, бо не змогли потрапити в укриття. Воно було зачинене. 

 На Волині провели позачергове засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. На порядку денному – цілодобовий доступ населення Волині до захисних споруд. За дорученням начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка, нараду провів його перший заступник Сергій Мовенко .

«Трагічний випадок, який стався у Києві, викликав необхідність у перевірці фонду захисних споруд Волині. Війна триває. Розслаблятися не час. Тому ми разом з поліцією, рятувальниками, органами місцевого самоврядування повинні ще раз обстежити укриття: чи відкриті вони та чи забезпечені усім необхідним», – зазначив Сергій Мовенко.

Тож на засіданні комісії ТЕБ та НС вирішили:

  • визначити відповідальних за перевірку захисних споруд,
  • забезпечити цілодобовий доступ населення до укриттів незалежно від форм власності.

Як розповів начальник управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук, на Волині обліковано 346 захисних споруд (93 сховища та 253 протирадіаційних укриття).

«А саме, у Володимирському районі 85 захисних споруд, 16 у Камінь-Каширському районі, 81 у Ковельському районі та 164 у Луцькому районі. Окрім того, органи місцевого самоврядування облікували 18 споруд подвійного значення та 1 704 найпростіші укриття», – повідомив головний рятувальник області.

Інтерактивна карта місць розташування захисних споруд цивільного захисту Волині за старим адміністративним устроєм тут.

Нагадаємо, у межах розслідування трагічних наслідків через недопуск громадян до укриття в Києві 1 червня правоохоронці затримали чотирьох осіб: першу заступницю голови Деснянської райдержадміністрації, директора лікарні та його заступника з технічних питань, а також охоронця поліклініки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів