Поділитись:

На Волині знову з'явилися телеграм-канали, де «зливають» місця вручення повісток

Субота, 03 червня 2023, 14:22
фото ілюстративне

На Волині знову з'явилися телеграм-канали, в яких поширюють інформацію про те, де роздають повістки.

Попри те, що багато волинян свідомо пішли захищати Батьківщину від російських окупантів, є чимало тих, хто шукає законні й незаконні способи уникнути мобілізації. Хоч вручення повістки має на меті лише перевірку й уточнення даних та облік військовозобов'язаних і не обов'язково після цього слідує мобілізація, багато волинян намагаються не потрапляти на очі представникам військкоматів.

Тож у мережі стали досить поширеними і затребуваними канали і спільноти, в яких можна дізнатися, де бажано не з'являтися в цю мить, аби не отримати повістку.

Так, в одному із телеграм-каналів, який уже має кілька тисяч підписників, прямо зазначається, що він створений з метою розповсюдження інформації про місця вручення повісток. Проте з невеликим уточненням:

«Канал є лише інформаційним довідником, та не має цілі перешкоджанню мобілізації. Ви можете використати канал з ціллю отримати повістку у зручному місці», – додають адміністратори каналу.

 

Інформація в каналі постійно оновлюється. Повідомляється про ситуацію в конкретному населеному пункті, на певній вулиці, біля установ, торгових центрів, магазинів – тобто місць скупчення людей.

 

Нагадаємо: у квітні засудили адміна телеграм-каналу, який повідомляв, де у Луцьку роздають повістки. Інтернет-ресурс виявили у березні цього року. Вів його молодий лучанин. Хлопцю інкримінували перешкоджання законній діяльності Збройним силам України. Йому присудили п’ять років ув’язнення з іспитовим терміном два роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів