Поділитись:

Росія почала втілювати провокацію із хімічною зброєю, – ГУР

Субота, 27 травня 2023, 16:06
ілюстративне

З метою зриву контрнаступальних дій Сил безпеки і оборони України російські окупанти 27 травня 2023 року почали реалізовувати провокацію із застосуванням хімічної зброї на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

Про це повідомляє ГУР.

Реальними жертвами ворожої провокації стануть солдати російської окупаційної армії. Сліди ураження хімічною зброєю на їхніх тілах держава-агресор планує використати як фейковий доказ для звинувачення України.

«Наголошуємо, що Сили безпеки та оборони України під час бойових дій з російськими військами використовують лише конвенційні засоби, а чергові постановки московитських спецслужб не здатні вплинути на подальший перебіг подій на фронті», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо: вчора, 26 травня, українській розвідці стало відомо, що окупанти готують масштабні провокації зі створення осередку радіаційної небезпеки, йдеться про імітацію аварії на Запорізькій атомній електростанції. Для цього буде проведено удар безпосередньо по території ЗАЕС. Після цього буде оголошено про аварійний витік радіоактивних речовин. В інциденті традиційно буде звинувачено Україну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів