Поділитись:

Яка зарплата в Ужгородського міського голови та його заступників (фото)

Автор: Максим Косюр |
Субота, 27 травня 2023, 09:03
Яка зарплата в Ужгородського міського голови та його заступників (фото)

На плату праці Ужгородського міського голови та п'ятьох його заступників у 2022 році з бюджету витратили майже 4 мільйони гривень. З цієї суми трохи менше як 800 тисяч пішло тільки на заробітну платню мера міста.

Відповідну інформацію журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» отримали у відповідь на інформаційний запит.

Очільник міста Ужгорода Богдан Андріїв за 12 місяців роботи минулого року отримав майже 800 тисяч гривень заробітної плати. Крім посадового окладу до цієї суми входять і премії до свят, і допомога на оздоровлення, і відпускні та ще ряд інших надбавок. Середньомісячна заробітна плата керівника міської ради складає трохи більше як 66 тисяч гривень. Найплідніше він працював у січні та листопаді, адже тоді за перший місяць йому нарахували 108 тисяч, а за другий – 113 тисяч гривень.

Заробітна плата Богдана АндріїваЗаробітна плата Богдана Андріїва
 

Заступник міського голови Вадим Борець найплідніше минулого року працював у лютому та вересні. За зимовий місяць йому нарахували майже 75 тисяч, а за осінній – трохи більше як 77 тисяч. Загалом за рік роботи чиновник отримав 549 тисяч гривень заробітної плати, куди також входять різного роду надбавки. В середньому за місяць роботи він заробляв по 54 тисячі гривень. 

Заробітна плата Вадима БорецяЗаробітна плата Вадима Бореця
 

Василь Гомонай – це ще один заступник очільника міста Ужгород. За 2022 рів він заробив трохи більше як 657 тисяч гривень. Найбільше чиновнику нарахували за січень минулого року – майже 90 тисяч, а найменше за березень – понад 38 тисяч. За нашими підрахунками середньомісячна заробітна платня пана Гомоная складає трохи менше як 55 тисяч.

Заробітна плата Василя ГомонаяЗаробітна плата Василя Гомоная
 

Трохи менше за своїх колег заробив минулого року заступник Ужгородського керівника Василь Пинзеник. Тоді зі всіма преміями, виплатами на оздоровлення та іншими надбавками йому нарахували понад 562 тисячі гривень. Таким чином в середньому за кожен місяць роботи він отримував майже 47 тисяч. Найбільше йому виплатили у квітні – 103 тисячі, а найменше у березні – 33 тисячі.

Заробітна плата Василя ПинзеникаЗаробітна плата Василя Пинзеника
 

Понад 608 тисяч гривень за рік роботи нарахували заступнику міського голови Артему Погорєлому. Місячний оклад чиновника варіюється від 11 до 12 тисяч, проте з усіма додатковими виплатами його середньомісячна заробітна плата складає трохи більше як 50 тисяч гривень. Найбільше пану Погорєлому виплатили у жовтні – 85 тисяч, з яких 36 тисяч гривень – це матеріальна допомога для розв'язання побутових питань. Найменше ж він отримав за лютий та березень – по майже 36 тисяч.

Заробітна плата Артема ПогорєловаЗаробітна плата Артема Погорєлова
 

Юрію Рахівському, п'ятому заступнику очільника Ужгорода, минулого року за його заслуги нарахували понад 706 тисяч гривень. В середньому за 12 місяців роботи чиновник отримував по майже 60 тисяч щомісячно. Найплідніше йому довелось працювати у квітні, адже тоді йому виплатили трохи більше як 90 тисяч гривень, а найменше він заробив за березень – майже 43 тисячі гривень.

Заробітна плата Юрія РахівськогоЗаробітна плата Юрія Рахівського
 

Нагадаємо: у 2022 році на зарплати керівників Одеської міської ради з бюджету пішло понад 4 мільйони 370 тисяч гривень. На оплату праці мера міста пішло трохи більше як 285 тисяч

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів