Поділитись:

Tesla почала продавати в Канаді свої електромобілі китайського виробництва

Середа, 24 травня 2023, 00:52

Виробник електромобілів Tesla завершив перші поставки в Північну Америку зі свого заводу в Шанхаї, виставивши на продаж у Канаді моделі Model 3 і Model Y китайського виробництва.

Про це пише Економічна правда.

На сайті Tesla показані як задньопривідні автомобілі Model Y, так і повнопривідна версія Model 3, доступні для негайної доставки в Британську Колумбію, з кодами, що вказують на те, що вони були виготовлені на гігафабриці Tesla в Шанхаї, зазнача' агентство.

Обидві моделі мають право на федеральне стимулювання в розмірі 5 тис канадських доларів (3 700 доларів США) в Канаді, яка, на відміну від США, не пов'язує субсидії на електромобілі з місцем розташування заводу, який виготовив автомобіль.

Представники Tesla в Китаї і в штаб-квартирі компанії в США не відразу відповіли на запити видання про коментарі.

Tesla та інші виробники електромобілів мають перевагу у витратах в Китаї, оскільки експорт з цього ринку стрімко зростає. У Канаді версія Model Y китайського виробництва коштує 61 990 канадських доларів. Це приблизно на 22% більше, ніж еквівалентна вартість автомобіля в Китаї до введення пільг.

Перехід Tesla на експорт до Канади з Шанхаю може допомогти їй зберегти автомобілі, вироблені на заводах у Каліфорнії та Техасі, для продажу в США, де вони мають право на потенційні податкові пільги в розмірі до 7 500 дол в рамках програми субсидій адміністрації Байдена.

Це також відкриває новий ринок для шанхайського заводу Tesla, на який минулого року припадало більше половини виробництва компанії.

Шанхайський завод Tesla виробляє електромобілі для продажу в Китаї та експортує їх на закордонні ринки, в тому числі в Європу. Але Tesla стикається зі зростаючою конкуренцією з боку виробників електромобілів у Китаї щодо ціни та характеристик, а її завод у Берліні нарощує виробництво Model Y для клієнтів у Європі.

«При виставленні автомобілів на продаж Tesla використовує код, який відповідає першим трьом цифрам ідентифікаційного номера транспортного засобу (VIN). VIN-коди для моделей Tesla, побудованих на шанхайському заводі, починаються з букв "LRW".Було незрозуміло, скільки автомобілів Tesla китайського виробництва можна придбати в Канаді і скільки з них було продано.Минулого місяця Tesla заявила, що запропонує в Канаді нову, дешевшу версію своєї Model Y - задньопривідний варіант кросовера в стилі SUV, який може претендувати на канадські урядові пільги», – додає видання.

Автомобілі, які підпадають під цю субсидію, на сайті Tesla мають VIN-код, який вказує на те, що вони були побудовані на заводі компанії в Шанхаї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 червня 2023
28 травня 2023
27 травня 2023
25 травня 2023
23 травня 2023
22 травня 2023
20 травня 2023
19 травня 2023
18 травня 2023
15 травня 2023
11 травня 2023