Поділитись:

Десятки учасників з дев'яти областей: у Луцьку відбувся чемпіонат України з французького боксу (відео)

П'ятниця, 28 квітня 2023, 22:04

У Луцьку відбувся чемпіонат України з французького боксу «Сават», в якому взяли участь спортсмени з 9-и областей України.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Конкурент TV».

Хлопці й дівчата різного віку приїхали до обласного центру Волині, аби позмагатися за першість, а також отримати можливість представляти Україну на європейському та світовому рівнях. 

Атмосфера у спорткомплексі ВНУ імені Лесі Українки, де відбувався чемпіонат, дуже напружена, адже кожен учасник тривалий час готувався до змагань. Перемогти на чемпіонаті поставив собі за мету і волинський спортсмен, вихованець клубу «Воїн» Іван Пасич. Хлопець довго тренувався, тож не хвилювався і виборов перемогу.

«Дуже багато емоцій зараз від виграного поєдинку. Знав, який суперник, – від доволі серйозний. Давно за ним спостерігав, за його боями. Але знав, що буду з ним битися, підготувався і виграв», – розповідає переможець.

Участь у чемпіонаті взяли спортсмени різного віку, вагової категорії, а також статі. Однією із переможниць стала Андріана. Французьким боксом «Сават» дівчинка почалася займатися ще у зовсім юному віці. Нині на рингу вона показує неабиякі результати.

Спортсмени наголошують, що перемога у поєдинках для них – це не лише призові місця та нагороди, але й можливість вийти на європейський та світовий рівень у цьому виді спорту. 

Чемпіонат України відбувся завдяки багатьом партнерам. Зокрема співорганізаторами змагань виступав Луцький НТУ, Волинська ОВА, ВНУ імені Лесі Українки та Міністерство молоді та спорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 вересня 2023
11 вересня 2023
04 вересня 2023
03 вересня 2023
31 серпня 2023
28 серпня 2023
27 серпня 2023
25 серпня 2023
08 серпня 2023
07 серпня 2023