Поділитись:

Волинські спортсменки посіли призові місця на Чемпіонаті України з чирлідингу (фото)

Середа, 19 квітня 2023, 16:11

Усі учасниці клубу Black Fox, який єдиний представляв Волинь на Чемпіонаті України з чирлідингу 2023, вибороли призові місця на змаганнях.

Як розповіла голова суддівського комітету Федерації чирлідингу та чирспорту України Олександра Боляк розповіла, що загалом 1300 чирлідерів з 12 областей та міста Києва долучилися до участі у цьогорічному Чемпіонаті України з чирлідингу, який відбувався нещодавно у Львові.

Від Волині на змагання повезли 21 спортсменку. З-поміж 215 виступів учасниці луцького клубу показали високий результат – всі призові місця.

Загалом клуб представляли команди в 3 номінаціях:

  • команда Black Fox Urban Seniors, яка посіла 2 місце;
  • команда Black Fox Minis Cheer Dance Show – 3 місце; 
  • Багнюк Ярина виступила в номінації Cheer Dance Solo Kids – 2 місце.

Black Fox Urban Seniors><span class=Black Fox Urban Seniors
 

Black Fox Minis><span class=Black Fox Minis
 

Багнюк Ярина в номінації Cheer Dance Solo Kids><span class=Багнюк Ярина в номінації Cheer Dance Solo Kids
 

Представниця Волинської федерації з чирлідингу та за сумісництвом тренерка клубу Black Fox Марина Яценко зауважила, що у Луцьку чирлідинг зародився відносно нещодавно. Тож команди Black Fox у тісній взаємодії з ГО «Волинська Федерація аеробіки та фітнесу» докладають максимум зусиль для становлення цього виду спорту у місті.

«Чирлідинг – мікс танців, гімнастики та акробатики, що містить спортивну (змагання, спортивні старти, турніри) і шоу-частину (виступи у ролі групи підтримки інших спортивних команд)», – розповіла про особливості цього виду спорту тренерка.

 

Зі слів учасниці клубу Софії Вербицької, чирлідинг для неї – це не просто захоплення, а частинка її.

«Чирлідинг – це велике захоплення, це те, що може зробити щасливішим. Я в цьому спорті завжди в русі, душа співає, коли танцюю. Раніше пробували інші види танців, але саме чирлідинг – це якраз сукупність всього для мене. Я в команді зі спочатку створення, вже 2 роки. Це вже не захоплення, це просто вже як частинка мене. Користь чирлідингу – це фізична підготовка, хороший настрій та компанія, а також гарно розвиває пластичність», – каже спортсменка.

Як зазначила мама учасниці команди Black Fox Minis Людмила Птащук, заняття чирспортом виховує в дітях роботу на результат, а також колективну відповідальність.

«Чирлідинг – це якась новинка. Ми шукали щось драйвове, енергійне, щоб там були гімнастика і танці, і акробатика, тому вибрали чирлідинг. І він не вимагає якоїсь попередньої фізичної підготовки, туди може прийти будь-хто і почати займатися, аби було бажання. Я як мама бачу, що це виховує в дитині роботу на результат, колективну відповідальність. Враження від змагань – мегакруті, різноманітність колективів представлені різними містами. Сьогоднішній результат – це справді круті емоції! Дуже приємно, що наші діти представляють місто, тим паче вперше беручи участь і зайнявши призове місто», – поділилася враженнями Людмила Птащук.

Багато хто при згадці про чирлідинг уявляє американські фільми, та команди в Україні стрімко розвиваються та виступають на високому рівні.

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 вересня 2023
11 вересня 2023
04 вересня 2023
03 вересня 2023
31 серпня 2023
28 серпня 2023
27 серпня 2023
25 серпня 2023
08 серпня 2023
07 серпня 2023
01 серпня 2023