23-річний лучанин виборов титул чемпіона України з ММА

Понеділок, 10 квітня 2023, 20:34

Спортсмен із Луцька, 23-річний майстер спорту України Андрій Протасюк здобув першість на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих-2023.

Про це пише Суспільне.

На змаганнях лучанин виступав у ваговій категорії 61,2 кілограма. Як розповів Андрій Протасюк, у фінальному поєдинку, який відбувся 9 квітня, він вийшов на октагон із борцем з Харківської області.

«Поєдинки відбуваються за програмою три раунди по три хвилини. Фінальний бій тривав один раунд десь хвилину 40 секунд. Я виграв достроково, використавши задушливий прийом – «трикутник»», – зазначив боєць.

Загалом на Чемпіонаті України у Полтаві команду Волинської області представляли десятеро спортсменів. Перемога у фіналі дає право Андрієві Протасюку представляти Україну на чемпіонатах Світу і Європи з ММА в складі збірної.

Довідково: Андрій Протасюк є тренером і директором у дитячо-юнацькій спортивній школі «Динамо-Прайд». Чемпіон багатьох турнірів та кубків України з рукопашного бою, бойового самбо, змішаних єдиноборств, універсального двобою, греплінгу, вільної боротьби та козацького двобою. Дворазовий чемпіон турніру Maximus fighting championship IV і V, триразовий чемпіон турніру Lubart’s warriors, триразовий чемпіон турніру Pride, чемпіон турніру Svityaz cup.