Поділитись:

Окупанти з весни змінили тактику обстрілів, – Ігнат

Неділя, 16 квітня 2023, 19:10

Російські війська  змінили тактику обстрілів території України від початку весни.

Про це розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону «Єдині новини», – передає Укрінформ.

«Всі звикли з осені-зими чути про масовані обстріли всієї України, коли ворог фактично застосував увесь свій стратегічний арсенал крилатих ракет і випустив їх по об'єктах нашої критичної інфраструктури. Зараз це змінилося. З весни ворог передусім атакує південні, східні та північні області. Куди може дістати тією зброєю, там і атакує», – сказав він.

Ігнат додав, що, за даними української розвідки, кілька місяців тому Росія мала на зберіганні 7 тис. ракет для С-300, але з цієї кількості вже використаний чималий обсяг.

«Треба розуміти, в якому стані ці ракети, якщо вони готові до застосування. Як вони зберігалися, чи не відсиріли. Тому не можна точно сказати, скільки у них є боєздатних, бо як вже неодноразово бачили при застосуванні С-300, їх знаходили на території росії. Вони не долітали», – пояснив речник Повітряних сил.

Він наголосив, що росіяни можуть виготовляти ракети для С-300 та С-400. Крім цього, нещодавно з'явилась інформація про відновлення виробництва ракети Х-50. За словами Ігната, ця ракета є аналогом ракети Х-101.

«Можливо, взялись за неї, тому що мають з чого робити і, можливо, тому, що вона дешевша. Це така сама крилата ракета, як Х-101, в принципі її можна збивати засобами ППО», – зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів